| Joker3134 a întrebat:

Dati-mi idei ce sa cumpar de la sex shop ca sa ma distrez cu prietena mea sau ceva sa dureze mai mult.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Catsuit macar 3 sa fie cand se spala 1 ramane rezerva

| mihai69 a răspuns:

Un vibrator și baterii pentru cât vrei să țină.l

| seth2016 a răspuns:

Vibrator clitoridian pentru ea si anal pentru tine. Exista si mansoane sau inele vibratoare daca stimularea prostatei ti se pare nepotrivita.
Zaruri, vibrator care se pune pe deget, ulei pentru masaj.
Cu catusele merge o masca (blindfold) si daca vrei mai kinky un bici, pene sau lumanari. Lumanarile sunt speciale nu se folosesc lumanari obisnuite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catuse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ar fi o alegere cool big grin :-> https://m.emag.ro/catuse-cu-puf-rosu-kjd-007/pd/DFVYJGBBM/

| Jokers666 a răspuns:

Poti sa ii iei vibrator,dildou,bile stimulare de masturbare la femei, catuse, lubrifiant, etc, ce vrea p¤## ta

| Frumusica69 a răspuns:

Eu zic sa te informezi inainte si sa o intrebi si pe ea daca ar vrea asa ceva, iar pe un sex shop online vei gasi tot ce ai nevoie la preturi foarte bune. In plus de asta vei avea parte si de o livrare discreta sex shop easybox. Iti recomand sa intri pe https://kupoane.ro/store/erotic24/.

| RoxanaRoxy123111222333 a răspuns:

Un vibrator Satisfyer PRO 2