| Krysty2013 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva. As vrea sa ii cumpar un cadou ca e ziua ei si e cea mai buna prietena a mea. (nu suntem impreuna). As vrea sa ii cumpar ceva si nu imi trece nimic prin cap. Nu as vrea sa ii cumpar ceva care sa creada ca imi place de ea sau mai stiu eu ce. Dati-mi si mie idei ce sa ii cumpar. Dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Fluffy2 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi o carte pe care si-o doreste sau un film sau un joc pentru PC poate.Depinde de personalitatea ei. Daca stii ca isi doreste ceva destul de accesibil ai putea sa-i cumperi.Succes!

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Un medalion cu best friend pus pe un lantic.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Un parfum, o bluză frumoasă, un portofel cochet, o brăţară, ce ştii tu că i-ar plăcea ei.
Te pup!

| DaRaspund a răspuns:

Uite aici sugestii de cadouri care se potrivesc persoanelor de se feminin: http://www.mamicisicopilasi.ro/......ci-de.html

| mirunik23 a răspuns:

Ii poti cumpara un parfum, o geanta, o bratara din argint sau altceva, depinde de gusturile ei, gandeste.te de ce ar avea nevoie :*bafta!

| malinel a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi o bratara cu friendship sau ceva, si sa iti iei si tu una la fel, simbol de prietenie.Sau o cana cu un mesaj dragut despre prietenie.Bafta!