| Fashion a întrebat:

Dati-mi niste metode foarte bune de copiat la teste etc. pe care si voi le-ati incercat si au avut succes! funda + vot!

5 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Hei.
poti sa iti faci fituica (dar mare) cu raspunsurile si sa o pui sub picioare cum stai pe scaun, si dupa ce trece profa si nu te vede poti sa iti desfaci picioarele si gasesti acolo toate rasp. Merge, crede-ma!
Mai poti schema cu sticla cum ti-a zis Sirhandra, dar daca te prinde e urat.
Poti sa trimiti mesaje la aia din clasa si iti dau si ei raspunsuri.
Poti sa iti faci o copiuta si sa o bagi in pantof (adidas, sau ce ai dar nu sandale si balerini:)) ) si sa o rogi sa te lase la baie, si daca controleaza nu gaseste nimic in buzunare:P
poti sa iti scrii pe mana, si sa iti iei bluza cu maneca lunga.
sau poti sa-ti pui o copiuta in decolteu=))) daca esti fata, si te uiti in jos cand ai nevoie, si iti iei un hanorac cu fermoar si il tragi cand trece profu.
Daca ai parul lung si esti fata iti poti baga niste casti in urechi, le ascunzi prin par si poti sa iti inregistrezi pe mp3/mp4/telefon raspunsurile si le auzi in casti.

1. Intri pe http://fituica.com/fituica_mobila/

2. Adaugi capitole in stanga si in dreapta scrii textul pentru fituicile

3. Salvezi fituica si pui si un cod secret, ca daca te prinde profu sa nu poata intra in fituica ta de pe mobil.

4. Incarci fituica ori prin WAP ori prin cablu de date, ambele metode fiind gratuite.

5. Te bucuri de o fituica pe mobil care merge singura, tu pui mobilu pe genunchi si textul merge singur de sus in jos, la viteza la care vrei tu.

Copiutzele de pe talpa pantofului sunt una dintre cele mai sigure metode, cu cel mai mic risc de a fi prins.

Inainte de examen, iti lipesti fituica de talpa piciorului, dar nu cu lipici, ci tragi peste ea un scoci. Scoci-ul are 2 roluri: 1 – sa-ti tina fituica lipita de pantof si 2 – sa nu ti se murdareasca fituica cand mergi cu ea pe pantof. Vezi sa ti-o lipesti bine ca sa nu se desprinda!

Odata lipita copiuta pe talpa pantofului, in timpul examenului pui picior peste picior si vei putea vedea ce scrie pe fituici. Avantajul este ca ai mult spatiu sa scrii ce vrei tu, in functie de marimea pantofului.
In combinatie cu metoda asta este fituica la ciorap. Stand picior peste picior, ai acces usor la ciorap, unde poti sa tii fituici.

http://fituica.com/cum-sa-copiezi/

| monikutzata a răspuns:

Iti impartasesc secretele mele dar sa dai fundadevil
prima data eu am scris in telefon tot, absolut tot
am copiat la fizic de am rupt
sau i-am trimis sms cu intrebarea care nu o stiam la un amic si mi-a raspunsdevil
sau...dar asta e mai greu cu fituicia mers si asta dar trebuie s ai indemanare
sau fituica poti s-o pui pe picior si piciorul ti-l lipesti de fundul bancei si cand vrei sa mai vezi ceva tragi incet piciorul
la mine toate astea au functionat acum sa vedem la tine am sa ast un mesaj sa vad ce reusesti
fundita te rogbatting eyelashes>big grin

| lavi_3436 a răspuns:

Cu telu capitole intregi am in el merge super si cu fituica in servetel o lipesti...

| lavi_3436 a răspuns:

Fituica in papuci...

| Sirhandra a răspuns:

Iei o sticla de apa de 0, 5 si daca ai imprimantacu fotocopiator pui eticheta acolo si editezi scrisul cu ce ai u nev la testpe urma iei noul ambalaj p care il printezi si il lipesti p sticlutza;
iti mai poti scrie si pe manarolling on the floor;
iti faci o copiuta cu ce ai de inv si cand profa nu se uita o scoti (din penar) si copiezi tongue
sa zicem ca esti langa colegul de langa tine, rupi o foaie din caiet si o arunci in directia lui el se va uita in partea opusa partii tale si u vei putea copia (putin timp) de la el

Succes (eu le-am incercat) wave