| DianaS2 a întrebat:

Dati-mi si mie cele mai bune metode de copiat in prima banca! Fundalaughing)

4 răspunsuri:
| Dizz a răspuns:

Copiuțe în geantă, pur și simplu te faci că îți cauți corector/pic/rezervă etc. și te uiți pe foaie. În caz că proful tău se mai ridică de la catedră să dea o tură, colegul de bancă.

| JustMusic a răspuns:

Asa unu profi se uita mai mult in spate ca acolo se copie teoretic, prractic peste tot.Creionul si scris pe banca, mesaje pe telefon, foi lipite in iteriorul penarului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poiii sub picioare, scris pe banca, in penar, pe mana :-s. Nu conteaza ca stai in prima banca

| motolo9ve a răspuns:

1 poti sa-ti faci copiute ssi ti le pui sub lucrare.
2 daca dai lucrarea pe o foaie de a ta ( nu subiectele) si sti exact ec ti se da (daca dai de ex. din definitii) le scrii din pauza pe foaia si numa intorci si numerotezi.
3iti scrii mic si iti lipesti pe: de ex:sticla, creion, pix, liniar
4 incerci sa prinzi momentele perfecte sa copiezi, cand proful nu se uita sau se plimba.