| anonim_4396 a întrebat:

Hei!kiss Care sunt cele mai bune metode de copiat la teste? big grin

Răspuns Câştigător
| princess97 a răspuns:

Din caiet laughing. copiute. scrii pe pantaloni da' sa nu se observe, pe adidasi. adica pe talpa sau undeva unde sa nu prea iasa in evidenta, scrii un sms pe tel laughing sau faci poza la lectie laughing. sau fa cum faceam noihee hee. scriam pe banci si pe scaunehee hee. pe mana. sau pe cordeluta daca portihee hee
cred ca iti ajung laughing

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Da care sunt cele mai bune metode pentru a invata si a te pregati pentru teste, nu te intereseaza? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru a1doru):

M-am saturat sa invat.straight face