| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi niste sfaturisad
cred ca m-am impacat cu fostul a3a oara si totusi ultima data eu l-am lasat liber pentru k ma mintea si mna nu stiu e o chestie buna ca m-am impacat cu el aucm am tot vorbit de trecut si mi-a spus ca a fost un prost si i pare rau k si-a dat seama ce a pierdut si c anul o sa ma dezamageasca niciodata nicioadata ...nu prea mai pot sa cred ce spune..chiar daca el pare a fii sincer voi ce credeti mai are vreun rost? despartirea a mai fost si idn cauza ca un prieten dea lui a incercat sa ne desparta ca sa fie cu mine si apoi ne baga fel si fel de dume

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

I-ai mai dat 2 sanse si nu te-ai convins ce nu merita? Oare ce trebuie sa iti faca pentru ca tu sa observi ca meriti ceva mai bun?

| Gabriela_Elena_1997 a răspuns:

Da-i o sansa! Nu incerca sa te mai atasezi asa mult de el inca de la inceput.Intai convinge-te ca regreta ce a facut si chiar isi doreste sa te aiba din nou si sa nu te mai piarda. daca iti dovedeste aceste lucruri si o sa aveti din nou o relatie, va urez mult succes si sa va iubiti:*