| leidipharrel a întrebat:

Dati-mi va rog niste citate despre pierderea unui posibil iubit.
Gen...am pierdut un baiat din cauza altuia, iar acum primul baiat iubeste pe alta, dar inca tine la mine ( si nu ma poate ierta atat de usor pentru ca l-am facut gelos cu al 2-lea ).

1 răspuns:
| Binutsa a răspuns:

Eu tot am patit asa ceva.dar s-a rezolvat totul. daca tu il iubesti atunci incearca sa mai vorbesti cu el si spune-i ca tii la el.dar daca vreai doar o aventura.atunci nu te sfatui sa vorbesti ca tot tu ai sa suferi...succes.