| newname a întrebat:

Dati-mi va rog un sfat m-a parasit prietena a doua oara prima oara m-a parasit ca nu mai simtia nimic pentru mine si adoua oara la fel ce credeti sa fac

Răspuns Câştigător
| alexush a răspuns:

Frate.si-a gasit altu.asa am patit si eu.si aveam ochi doar pentru ea. dupa ceva timp am uitat-o si mi-am dat seama ca am pierdut timpu ca prostu.sunt si alte fete care te merita mai mult>big grin

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

De ce Doamne o fi asa "nesimtitoare"? -ca nu pot sa zic altfel.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

In nici-un caz sa te mai impaci o data cu ea. Daca deja te-a parasit de doua ori si din acelasi motic, e clar ca nu e de tine. Pacat ca ai pus suflet si o iubesti. Eu zic ca cel mai bine ar fi sa treci peste si sa incerci sa o uiti. Cu timpul o sa reusesti chiar daca acum ti se pare imposibil.

| ELLSSA a răspuns:

E clar ca nu te mai iubesti si bine ar fi sa nu te mai amagesti atat.Trebuie sa incetezi a mai simti ceva pentru ea. O sa fie mai bine asa!

| νєησм a răspuns:

Ea si-a batut joc de tine nu a vrut sa stea cu tine asta e toata treaba a stat probabil din plictiseala nu o lua in seama si nu suferii dupa ea pentru ca nu merita acest lucru iti spun euwinking iti urez bafta la a douabig grin.

| cristinaiub a răspuns:

Hmmm si de ce sa impacat cu tine a doua oara? sfatul meu e sa-ti cauti alta prietena de ce sa fi cu cineva si cand ti-e lumea mai draga sa-ti zica ce ti-a spus ea tie...That's not nice.

| IoanaAndrei a răspuns:

Gaseste-ti o a treia prietena

| yooood a răspuns:

In primul rand injuro si dupa bagate cu alta laughing