| Ugleadani a întrebat:

DAU FUNDĂ! Am făcut sex neprotejat 1 minut aproximativ. Dar prietenul meu nu mai avize ejaculare de 2 zile, și a curs acel lichid de placere sau cum se spune nu poate conține spermă sa ma fi lăsat gravida ma tem...

5 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Lichid preejaculator și poate conține spermatozoizi
Nu mai faceți sex neprotejat

| darrio2007 a răspuns:

Până la urmă esti fată sau băiat? Intrebările tale sunt cam derutante.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are cum sa ramana gravida, in situatia asta, dar ai mare grija, ca prietena te ve parasii curand, fiindca asta este sex patetic, fara pic de placere pentru ea la doar 1 min de frecat si abandonat.
Dar prezervativ de ce nu folositi?
Prezervativul nu musca, nu doare, nu te mananca de cuc, dar protejeaza integral de sarcini nedorite si confera chiar placere, la o partida de sex adevarata.

| dullcat a răspuns:

Sa intelegem ca in celelalte 6 postari era iubitul care intreba, sau doar va distrati? Niste straini nu au cum sa stie ce ati facut voi acolo si care sunt consecintele.Asteapta sa iti vina menstruatia, in liniste, fara spam inutil.Asa e cel mai intelept.

| Emilian65 a răspuns:

Asa se zice ca lichidul preejaculator nu contine spermatozoizi dar, pana la proba contrarie PROTEJAZA-TE!