| Alex_1638 a întrebat:

DAU FUNDA.Andreea: Imi place de un baiat de un an jumate si el e mai mare ca mine cu 1 an, e in clasa a 8-a, si eu i-am spus acum un an ca imi place de el, dar nu a reactionat deloc, si nu stiu ce sa fac ca imi place mult de el, si vreau sa ma placa.adica eu arat bine, si sunt draguta. chiar nu stiu ce sa fac, vreau doar sa ma placa si el.

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Acum un an cam mult timp. mai spune-i odata poate nu tea luat in serios fiti doar voi doi