| JuLLiaN a întrebat:

Dau FUNDĂ... când un băiat își pierde virginitatea (i se rupe așa zisa ață) doare?

Răspuns Câştigător
| sysy_1065 a răspuns:

La un baiat n-o sa doara niciodata cum doare la o fata dar simte si el ceva normalwinking

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ruperea frenului la barbat se insoteste de o mica durere. Nu are absolut nici o legatura cu pierderea virginitatii, de vreme ce aproximativ 60% din barbatii activi sexual au frenul intact.

| Shugareala a răspuns:

Depinde, la unii se rupe, la altii nu happy

si da, cand se rupe ata, ii doare happy

| hastemele a răspuns:

Da se rupe il doare. dar nu curge foarte mult sange. majoritatea supravietuiesc, funda pls

| hastemele a răspuns:

Voi nu cred ca ati vazut vreiun penis laughing 95% din penisuri au frenul intact, se rupe foarte foarte rar