| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! De vreo 2 saptamani imi place de un baiat.Eu i-am mai spui lui ca imi place de el prin vara anului 2011 si el a zis ca nu vrea sa fie cu mine. Dar acum poate si-a mai schimbat parerea despre mine.Cum sa fac sa fiu cu el? Sau macar sa fim prieteni. E cu un an mai mare de cat mine. Dau funda! Vreau raspunsuri SERIOASE!

2 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine,daca el nu si-a dat seama de calitatile tale ci doar de defecte,nu stiu nu prea se merita sa umbli dupa el,adica totusi esti fata trebuie sa ai si tu un respect fata de tine, parerea mea, mai ales ca te-a si refuzat.

| iubita_7132 a răspuns:

Incepe prin a iesi in evidenta,aranjeazate,macheazate, fa-l sa te observe, trateaza-l cu indiferenta apoi el va regreta ca nu a vrut sa fie cu tine si iti va cere el sa fiti impreuna