| Sorin987 a întrebat:

Am o colega care arata foarte bine fizic dar e foarte rece cu mine, avem cativa prieteni comuni si le-a spus lor ca sunt ca fratele ei dar de ce se poarta asa cu mine? Ma atentioneaza mereu cand gresesc si uneori chiar simt ca imi vrea binele dar e foarte rece cu mine. Sa inteleg ca nu insemn nimic pentru ea si ca se preface? Nu m-a jignit niciodata dar nu inteleg de ce se poarta asa cu mine! Nu m-a invitat niciodata sa ies cu ea si cu prietenii ei dar daca ii era rusine cu mine nu spunea in gura mare ca ma cunoaste!

5 răspunsuri:
| SmiiileXoXo a răspuns:

Cred ca esti prea " lipicios" pentru ea, cred ca e tipul de fata care ii place sa ajute, dar atat, e foarte inchisa, si cred ca nu prea ii plac : complimentele, pupaturile si imbratisarile, cred ca e mai baietoasa in sinea ei, sau poate doar se gandeste la prietenul ei, sau nu stiu, ce sa-ti zic laughing, plus ca tu te gandesti la mai mult de cat o prietenie, o relatie de colegi laughing in timp ce ii faci 5 complimente, afirmi ca arata bine, o imbratisezi; tu te-ai intrebat ca poate ea nu vrea mai mult de cat o relatie de amicitie?batting eyelashes

| neutrino a răspuns:

Tu esti baiatul, nu ea.

| IncorrectUsername a răspuns:

Nu te place...Sau asa e felul ei, daca esti cu ea va trebui sa accepti...Succestongue

| MaAarYa a răspuns:

Ce inseamna la tine ca e rece?

| Sorin987 explică (pentru MaAarYa):

Nu are o atitudine care sa ma faca sa cred cu adevarat ca ma iubeste, eu daca ii fac 5 complimente ea nu-mi face niciunul, daca vreau sa o iau in brate nu sta deloc. E si foarte rea cu mine uneori!