| Delete a întrebat:

Dau funda E cam stranie intrebare dar totusi vreau sa aflu raspunsul ce face barbatul numai o data in veata ear femeia in fiecare zi?

8 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Armata si patul. dar.totusi O_O "veata, ear". Ar trebui sa facem si scoala.

| Adyr0 a răspuns:

Barbatul iese din femeie o data in viata si de intrat intra in fiecare zi. rolling on the floor

| εїз a răspuns:

Unde ai învăţat să scrii?
Un bărbat odată în viaţă, se îmbracă în femeie, sau devine homosexual, una din două, dar nu numai odată poate să se îmbrace în femeie, homosexual, la infinit... iar o femeie într-un barbat.

| Delete explică:

Nustiu nici eu raspunsl la intrebarea asta

| Axel_9404 a răspuns:

Hai ca o fost cel mai atre raspuns :rolling on the floor)))))))bravo adyr0:rolling on the floor)))merita fundita:rolling on the floor)))))

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Femeia se fardeaza in fiecare dimineata iar barbatul e fardat o data in viata - dupa viata...thinking

Femeia face patul-n fiecare dimineata iar barbatul armata odata in viata.tongue

se uita in oglindathinking

Deci m-am documentat putin si am ajuns la concluzia ca raspunsul este : NU ARE RASPUNS!

| MsETouch a răspuns:

Spala vase?thinking

| Allecsandra a răspuns:

Se spala pe dinti thinking