| Intelligence a întrebat:

Dau funda. sfaturi cat mai multe. Poblema din nou.Aseara m`am certat cu pr meu`si cica ne-am despartit.
Faza e ca. eu imi doresc ceva stabil.adica serios. am fost 9 luni impreuna si ne cunoastem de mult mi-a aratat de multe ori ca ma iubeste insa cand e suparat.si il intrebare in legatura cu relatia nostra cu dragostea noastra spune ca nu stie ce`si doreste si asta ma omoara.

I-am tot zis. ca nu pot sta asa.azi sa fiu cu el.si maine sa`mi spuna ca nu mai stie ce`si doreste doar pentru ca e el suparat rau pe viata.Nu ma intelege ca vreau sa fiu linistita ca nu ma va lasa. spune ca asa e el. ce sa fac?sad. ma doare f tare ca at cand e trist nu stie ce vrea.desi.cand nu e spune mereu ca planurile lui de viitor ma vor include tot timpul.

Face de astea doar cand e mai trist sau ne certam, daca ma iubeste cu adv nu inteleg dc face asa dc. dc odata vrea sa fie cu mine si daca apr probleme la servici sau in familia lui afecteaza si relatia noastra pentru ca el nu mai poate fi ferikit.

N`am mai vbit cu el de aseara. si nu vreau sa mai fac primul pas pentru ca tot l`am facut.

Voi ce parere aveti. ce sa fac?

Timp de 9 zile a fost superb, era f.sigur pe el.acum nu mai stiu. dc nu e sigur.si cum sa fac sa reziste.stiu ca ma iubeste. o face. dar eu nu pot asa.

2 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Chiar tu ai spus, nu e sigur pentru. ca e trist, de fapt, nu ca nu e sigur. dar omu` la tristete sau nervi spune si lucruri pe care nu le vrea! Si tu daca il iubesti, sustine-l si intelege-l atunci cand e trist! Totul va fi ok, si totusi, daca te doare, spne-i lui ce simti, dar desigur, cand e in toane bune, dar nu ii spune pe un ton nervos ca sa creezi cearta, vorbeste-i pe cel maibland, prietenos si calm tot pe care il ai in dotare. Deci, cam atat.Succes!;*

| EmHinoki a răspuns:

Mai,pai si tu, draga mea la nervi si cand e mai tristut il intrebi ce vrea de la voi? Logic ca spune numai cacaturi Si eu as spunebatting eyelashes. Lasa.l o sa se intoarca :*. Vbeste cu el ca.lumea. Spune'i ca atunci cand e nervos/suparat sa nu se mai enerveze pe tine, iar tu...nu-l mai stresa in momente d'astea pentru ca atunci cand e suparat nu cred ca isi doreste o prietena care vine cu si mai multe probleme :d