| CherryGirl67 a întrebat:

DAU FUNDAlove struck
help me plscryingcrying
deci
imi place de un baiat care are prietena(amicul meu, mai clar)
de mult timp imi tot place de el...de vreo 2 ani si am avut momente cand il adoram imi inchipuiam tot felul de chestii, ca fac tot felul de lucruri cu el, apoi nu mi-a mai placut de el. iar dupa o perioada iar mi-a placut de el, chiar l-am iubit, am vrut si sa ma omor din cauza ca el era suparat pe mine pentru o chestie si plus ca avea prietena. simteam ca mor fara elcrying
intr-un final cu ajutorul unei prietene mi-am revenitlove struck
acum, iar imi place de el, si el are prietenacrying
el ma considera una din cele mai bune amice ale lui(adica imi spune cam orice)si mi-a zis ca tine la minelove struck
p. s. el stie ca-mi place de el

ce sa fac sa nu mai imi placa de el? adica sa nu-mi mai pese, el avand prietena.
plus ca de 2 ani tot imi place de el si el stie.si daca nu am avut nici o sansa cu el pana acum.as mai avea de acum inainte? eu sunt cam uratica... da el mi-a zis ca sunt frumoasa. da nu direct. mi-a zis ca din fetele din parc el o sa le salute numai pe mai frumoase in afara de mine (bine care le stia din parc)
ce sa fac?crying
si daca vreti sa va bateti joc mai bine nu mai raspundetiwinking
mersilove struck

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Cred ca e o obsesie. incearca sa cunosti alti baieti. ca din moment ce el stie ca il placi si nu a facut nimic... inseamna ca nu isi doreste.

1 răspuns:
| CherryGirl67 explică:

Acolo la faza cu salutatu, nu ca pe mine nu ma sal, ca eu eram cu el
am uitat sa precizez scuze