| CherryGirl67 a întrebat:

Hei TPUcrying
Nu stiu ce sa mai facsigh
Ieri m-am intalnit cu fostul meu prieten si s-a uitat asa la mine de sus pana jos.
Ideea e ca eu il uitasem, nu-mi mai placea de el, dar de ieri de cand l-am vazut parca mi s-au "aprins" iar sentimentele pentru elcrying

Ce sa fac?crying

P. S. El sta in alt oras, si are si prietenastraight face

M-am certat o data cu prietena lui, era si sa o bat pentru elstraight face

Sunt disperatacrying Nu stiu ce sa mai fac

a da si decat sa va bateti joc, mai bine nu raspundeti

dau fundalove struck

mersilove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SwEeTyGirl, aproape acelasi lucru mi s-a intamplat si mie cu o fata, era prietena mea, a plecat in Italia, are 15 ani si acum este cu unul de 22 de ani, am uitat-o, iar cand a venit in Romania pentru o saptamana si am vazut-o, imi vinea sa-mi zbor creierii pentru ca nu mi se parea corect ce s-a intamplat.
Stiu cum te simti, dar eu m-am simtit atat de rau si am fost disperat incat astazi am ajuns sa ma urasc si desii sunt un prieten foarte bun, fetele ma indragesc si nu am nicio prietena, tot un ratat ma simt.
Eu te-as sfatuii sa nu ajungi ca mine. Dupa mine, as bate-o pe fata aia de sa-i sune apa-n cap.
Stapaneste-te si arata-i prietenului aceluia ce a pierdut.

4 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Probabil si-a dat seama ce a pierdut de s`a uitat asa la tine.

| natalia_7677 a răspuns:

Buna, dragostea e oarba adica daca ti s-au aprins calcaiele asta nu inseamna ca o sa ai o relatie ca la inceput. Lasa-l ca nu te-a meritat isi testeaza puterea de seductie pe tine, vrea sa vada daca o sa aiba din nou

| anonymus a răspuns:

Vezi-ti de treaba ta, lasa-i in pace, uital

| Iulia_6898 a răspuns:

Pai daca are si prietena si mai este si in alt oras...pfff. Incearca sa afli daca simte ceva pentru tine oricat de mic ar fi acel sentiment. Daca inca simte ceva lupta pentru el insa daca nu fa tot posibilul sa il uiti.