| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita.Am facut dragoste cu pr meu pentru prima oara, eu fiind virgina. Dar dupa ce am facut am inceput sa plang, nu de durere, dar asa m-a luat o stare de plans de numa, parca si de parere de rau, sau de frica ca poate ma lasa dupa ce facem. Bun, el atunci mi-a zis ca dc plang eu nu i-am rasp, dar tot plangeam el a zis sa nu mai plang si m-a luat in brate, m-a sarutat, m-a imbratisat, tot zicea ca ma iubeste mult, ca ma adora, dar eu nu mai puteam de plans.Atunci i-am zis ca poate ma lasa balta dupa ce facem, iar el a zis ca ma iubeste prea mult ca sa ma lase, voi ce credeti? Oare de ce am plans asa? Si oare ma iubeste cu adv din moment ce s-a purtat asa?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPaiangan a răspuns:

Da te iubeste.Stai linistita.happy

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E normal ca ai plans pentru ca n-ai facut-o din iubire.Asta mi-e clar.
Ai plans pentru ca regretai pasul, nu esti sigura de relatia voastra.
Nu e bine cum ai inceput...

| elena a răspuns:

Gata ai facut-o! Regretele nu-si mai au locul.
De ce ai plans?!
Nu pentru ca te-ar lasa prietenul, pentru ca sigur te va lasa sau mai sigur il vei parasi tu pe el, ci pentru ca ai asteptat cu totul altceva de la aceasta impreunare. Ai vazut ce simplu a fost? Sunt rea, stiu, dar mai tarziu imi vei da dreptate...niciodata nu am vrut sa fiu trecuta in carnetelul unul barbat, ca fiind o "fosta avuta la pat", numai daca am vrut eu.
Ai grija de tine, macar 2 zile nu mai face sex cu prietenul tau, da-i posibilitatea himenului sa se vindece, acolo exista o mica rana...

| Dizzydizz a răspuns:

E ceva normal/. Ai facut un pas imp
probabil aceeasi reactie o voi avea si eu,.
stay lin, ai incredere in el. te iubeste.altfel ar fi tipat la tine sau stiu eu.

| Smarandica a răspuns:

Depinde.auzi cati ani ai?

| eugem35 a răspuns:

Asta depinde de el o sa mai faceti dragoste si poate nu te lasa balt si cum curiozitatea este mare ai sa o faci si cu alti ni o sa ramai tu cu el pina la adinci batrineti, nu poti sa stii nici odata ce se intampla in viata soarta

Răspuns utilizator avertizat
| mada. a răspuns:

E ceva normal sa ai o stare mai ciudata dupa...si multe fete plang, deci nu iti mai fa atatea probleme, o sa fie bine, si daca te lasa...asta e, tot el a regreta, acum doar nu te astepti sa ramai cu el pana la moarte, e ft putin probabil.Bafta:-)

| livi_5695 a răspuns:

Prima data cand faci dragoste asa e.si mie mi s a intamplat.cred ca de frica, de nesiguranta si in plus atunci cand te dezvirginezi este mai mult o schimbare psihica decat una fizica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un raspuns ce l-am postat la prima, "Nu ramai, dar pentru orice eventualitate, du-te la medicul ginecolog; iti va explica mai multe si stii ca vei fi protejata de prescriptiile acestuia.Multa grija!" presupun, de e sa se intample ceva, zic ca ar fi prea...nu stiu cum sa zic, ca sa isi abandoneze copilulhappy