| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita.am fost despartita de iubitul meu 2 zile din vina mea, insa pana la urma l-am sunat, mi-am cerut scuze si ne-am impacat, ca m-a kemat la el sa vb si ne-am impacat... a fost totul super, am facut dragoste, etc. a doua zi am fost la el si s-a enervat dintr-o prostie pe mine si a tipat la mine, mi-a zis sa tac din gura, apoi eu am inceput sa plang iar el mi-a cerut iertare sk mi-a jurat ca nu va mai tipa la mine.Acum ne intelegem super si stiu ca ma iubeste si ma respecta, dar ma tot gandesc ca a tipat asa urat la mine dintr-un motiv banal, oare a facut-o ca sa se razbune pentru greseala mea?

Răspuns Câştigător
| ina88 a răspuns:

Probabil si-a amintit de greseala ta.si de aceea a reactionat atat de urat.

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mai mult ca sigur! Este o zicala: "daca semeni vant, culegi furtuna!"

| SweetCandy a răspuns:

Poate era suparat si din alte motive si a izbucnit atunci. Nu este normal sa se razbune pe tine, insa mi-e greu sa cred ca a tinut cont de greseala pe care ai facut'o daca te-a iertat cu o zi inainte. Daca acum sunteti bine, inseamna ca e ok, insa eu ma gandesc la o chestie...nu cumva tu ai acceptat sa faceti dragoaste pentru a te primi inapoi? Daca da, eu zic sa te mai gandesti in ceea ce priveste relatia asta. Daca mai tipa la tine ce vrei sa faci? Sunt intrebari la care tu singura trebuie sa-ti dai raspunsul.Insa eu sper sa fie totul ok si sa aveti o relatie de durata, si foarte fericita!

Succes!

| Denisa a răspuns:

Nuoh go on poate are omul niste probleme sau s-a trezit "cu fata la cearsaf" si era nervos si doar tu erai in preajma. Si eu mai fac faze de genu...laughing)

| cosmina16 a răspuns:

Probabil da...
Si-a cerut iertare
Inseamna ca ii pare rau
Iarta-l de data asta
Daca mai tipa o data la tine
Renunta la el
Sau nu mai vorbi cateva zile cu el
Atunci chiar va regreta pentru ca din cate ai zis sunt sigura ca tine la tine

| KiddSimo a răspuns:

Hai sa-ti spun...

uneori baietii se crred prea "tari prea smecheri" si tipa la fete doar ca sa le fie superiori.nu stiu. poate ca era suparat si din alt motiv si tu ai fost picatura care a umplut paharul... oricum important este ca si-a cerut scuze.merita apreciat:*

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Nu cred, probabil a facut'o la nervi. daca zici ca te iubeste este clar ca nu a tipat ca sa se razbunewinking

| ._6225 a răspuns:

Nu cred ca a tipat la tine doar ca sa se razbune pentru greseala ta. Unii oameni tipa asa fara sa realizeze ca au depasit limita, se lasa purtati de impulsuri, de nervi.

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Buna! Ma bucur ca v-ati impacat...In fine:*
Poate a tipat la tine ca sa se razbune cum spui tu sau poate asa e el, putin mai vulcanic.
Oricum ar fi daca tu esti sigura ca te iubeste si-ti demonstreaza asta atunci n-aare rost sa pui mare accent pe "greseala lui de a tipa la tine", dar desigur daca se va repeta aceasta greseala ar trebui sa vorbesti cu el.
Pupici!

| galcionak a răspuns:

Nu pur si simplu nu eau mai tinut nervii si pina la urma s-a dat seama ce a facut

| kammy_7511 a răspuns:

Poate u l-ai sacait cu ceva anume! dar daca totusi tia jurat ca nu mai tipa la tine atunci, ai noroc daca se tine de promisiune, daca si el te iubeste, si u la fel atunci va urez noroc si va doresc tot binele din lume sa fi fericita bafta in viitor poate cu timpul va casatoritilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita ca nu e mare lucru! Asa cum ai gresit si u, a gresit si el. Poate era nervos pentru ce i-ai facut tu sau pur si simplu nu si-a dat seama si nu s-a controlat pe moment. Astea sunt nimicuri, nu te gandii ca ar putea fi mai mult. Orice om greseste. Iarta-l si treci peste. Pupici:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii avem iesiri si reactionam neadecvat din cand in cand.Nu cred ca a facut`o special ca sa se razbune pe tine, poate a fost ceva necontrolat.Ar fi fost bine sa dezbateti subiectul atunci, acum daca ati trecut deja peste si merge totul foarte bine nu are rost sa mai aduci vorba despre asta.