| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita celui care imi da o lista cu cat mai multe semne cum ca iubitul ar vrea numai sex, deci dau fundita daca imi spune-ti cum poti sa iti dai seama ca iubitul nu te iubeste ci urmareste doar sex, dar sa fie cat mai multe indicii si semne, sa imi spune-ti cat mai multe, deci care ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| danaalexa a răspuns:

Te iubeste:
-daca se uita cu ochi marei si timizi la tine
-daca se comporta foarte finut cu tine
-daca iti face multe cadouri
-daca iti vorbeste frumos si nu te-njura sau nu te ia peste picior
-daca isi cere iertare de 100 de ori cand te certi cu el
-daca se vede ca i pare rau cand te superi pe el
-daca nu auzi niciun zvon urat depre tine venind de la el
-daca te frumoasa si nu "buna"
si vrea doar sex :
-daca incearca nonstop numa sa te pipaie de la prima intalnire
-daca iti spune ca daca nu faci atunci va despartiti
-daca iti spune ca esti buna
-daca auzi zvonuri urate despre tine pornind de la el
-daca ti se lauda prin cate a trecut el
-daca se enerveaza daca i spui ca nu vrei sa o faci si nu mai vb cu tine
-daca nu discuta foarte mult cu tine
-daca se iti face exagerat de multe complimente fizice
-daca nu tine deloc cont de inteligenta ta
-daca isi permite sa se comporte porcos cu tine
-daca isi permite sa se uite dupa altele cand e cu tine
-replici de genu"daca nu te culci cu mine nu ma iubesti"
-

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna? Daca aveti ceva timp impreuna si te-a asteptat inseamna ca nu sta cu tine numai pentru sex.
Daca se poarta frumos cu tine si vrea mereu sa va intalniti inseamna ca ii place prezenta ta.
Daca te preseaza mereu ca vrea sex - nu e de bine, inseamna ca nu mai asta isi doreste.
Daca va vedeti rar si atunci cand va intalniti iti vorbeste numai despre sex.
Daca iti vorbeste despre fostele iubite cu care a intretinut relatii...

| zanesiprintese a răspuns:

Te preseaza cu chestia asta, este insistent... dar nu este obligatoriu, adica poti sa iubesti o persoana si sa insisti, sa presezi cu chestia asta...

| TheMihutz a răspuns:

Asemenea intrebari numai la tine se gasesc, imediat cum vad angelinathedark ma gandesc la acel baiat care te-ai certat si dintr-o data ai ajuns sa "faci sex cu el", tu ne crezi experti sa-ti zicem totul 100% cuvant cu cuvant? de ce nu te duci tu la un psiholog? te-ar putea ajuta foarte mult sa nu mai pui intrebarile astea proaste.happy

| ani63 a răspuns:

Sa fie atent cu tine in sensul ca il intereseaza ce spui, ce te doare, ce te framanta, te ajuta in orice problema, pune-l la incercare, mergeti la plimbare invita-l la tine daca se abtine sa nu sara pe tine inseamna ca tine la tine...reteta ca la bucate nu este, numai singura poti sa-ti dai seama, depinde de ce vrei si tu/sex sau dragoste sau ambele.