| nicoleee30 a întrebat:

Iubitul meu da semne ca numai tine asa mult la mine si totusi atunci cand il intreb daca vrea sa ne despartim el spune ca nu, ca ma iubeste etc. Daca tot nu mai tine ca inainte la mine si daca tot numai ii pasa de mine si sentimentele mele asa mult de ce nu spune odata: S-a terminat?

5 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

Dupa cum vad eu situatia sta cam asa:respectivul se da mare cocos.Si-a gasit inca una pe langa tine, dar ca sa-si pastreze reputatia nu va lasa pe niciuna, n-are nici curaj sa-ti spuna ca s-a terminat sa nu cumva sa ramana doar cu aia, ca acu` e la moda sa ai cel putin 2. Sfatul meu este sa pui piciorul in prag.Ar fi cazul sa afli si tu daca asta mai e o relatie si daca te mai iubeste. Daca raspunsul este "nu" pentru ambele intrebari, cred ca iti dai seama si tu ce urmeaza.Chiar nu are rost sa-ti bati joc de tine. Pune piciorul in prag, ori da ori ba, nu te joci cu sentimentele.

| nicoleee30 explică (pentru Crocaa):

Nu, sunt 100% sigura ca nu are o alta relatie. Dar, chiar nu inteleg, daca nu mai este asa interesat de mine de ce nu pune capat relatiei? sad

| Crocaa a răspuns (pentru nicoleee30):

N-ar putea sa aiba alt motiv.Iti spun cu toata parerea de rau ca nu ar fi in stare niciodata sa-ti spuna "gata", pentru ca asa e orgoliul masculin.Si crede-ma ca nu poti niciodata sa fii 100 % ca nu are pe alta, nici nu ai idee cum te invarte pe degete.Nu vreau sa fiu negativista sau sa tin una si buna ca are pe alta, sunt sanse slabe sa nu aiba, dar atunci ce se intampla cu el? Numai tu poti afla, analizeaza-i comportamentul, fii atenta la detalii. Poate il sufoci sau nu stiu...

| anvis a răspuns:

Pentru ca inca nu si-a gasit pe altcineva.

| eunormal a răspuns:

Poate doar ti se pare sau el tine la tine si nu vr sa te faca sa "suferi" happy