| angelinthedark a întrebat:

Dau funditahappy, mi se intampla ceva ciudat.Prietenul meu a tot insistat sa facem dragoste, m-am daruit lui, am fost virgina, eu credeam ca ma va lasa dupa ce am facut-o dar nu a fost asa din fericire. El parea ca numai sex vrea de la mine si acum... ce credeti? Eu parca vreau sa fac mai des, el nu prea.Adica nu ma refuza, o facem, se vede ca ma doreste si ma iubeste dar nu il vad asa interesat sa o facem cum parea, la cat a insistat si nu cred ca nu se simte bine langa mine, totul decurge normal.Bn,adevarul e ca lucreaza mult, 12 ore pe zi 6 zile pe saptamana, dar totusi tot mi se pare ciudat.In plus nu ne vedem chiar zilnic ca inainte, de vorbit vorbim la tel des ca ma suna el, ne si vedem dar o zi da o zi nu, cam asa, inainte sa o facem ne vedeam zilnic, intr-un fel il inteleg ca e obosit dar e ciudat oarecum.Nu prea vb de sex nimic, inainte sa o facem tot de sex vorbea, de inselat nu cred ca ma insala ca lucreaza mult si timpul liber e cu mine, si cand vn de la lucru tot cu mine, bine nu zilnic.Deci dc oare eu imi doresc asa mult iar el nu prea?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Nu trebuie sa te nelinistesti in privinta lui, munca poate il oboseste, poate tu ai timp liber mai mult si este normal sa-ti doresti sa faci dragoste odata ce ti-ai inceput viata sexuala si acum ai devenit mai activa si mai dornica.Cu rabdarea treci marea si ar fi pacat sa strici relatia.Nu trebuie sa-l tracasezi, va avea el pofta si te va multumi indeajunsbig grinBafta!

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La tine e normal sa vrei in fiecare zi s-o faci ca esti la inceput; il vrei aproape.

Poate el e genul de barbat care nu vrea sex non-stop...ar trebui sa te bucuri! Vorbeste cu el!

soothe
| soothe a răspuns:

Are si omul probleme poate. In dragoste ca si in viata sunt sus-uri si jos-uri. Cauta sa-l intelegi, sa vezi ce vrea, sa comunicati, vorbeste cu el de problema asta. Cauta sa pastrezi o oarecare distanta sa ii dai loc, ca sa il feresti de sufocare. Evaluaeza ce se intmapla si procedeaza in consecinta.

| Lorelai a răspuns:

Poate are alte lucruri care il apasa, poate oboseala, stresul.programul de lucru. Poate trece printr-o perioada mai grea acum. Fii si tu alaturi de el, ca doar il iubesti nu? Vor veni perioade si mai bune, toti oamenii trec prin fel si fel de perioade, dar rebuie sa avem langa noi persoane care ne iubesc si ne inteleghappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petru ca nu esti buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum suntem noi barbatii.Dorim femeia iubita langa noi si odata ce facusesi sex femeia na... nmormal ca mai vrea ca se simte bine si baiatul se simte, dar vine vremea cand poate prietenul tau nu se mai simte atras de tine poate vrea ceva nou, poate s-a saturat de atat sexsi vrea sa incerce ceva nou(tot sex dar altfel)incearca siu tu altceva. Faceti ceva nou incat sa nu uitati clipele. vorbiti intim si aflati-va problemele!