| angelinthedark a întrebat:

In fiecare zi merg la prietenul meu si m-am obisnuit mult cu el.nu stiu dar mi-e asa o teama ca daca ma voi desparti de el, oare cum va fi fara el? Vr sa spun ca eu am mai fost despartita de el doar ca atunci nu am facut dragoste cu el dar acum da, in plus atunci nu ma suna asa des, nu ne vedeam asa mult, acum in schimb da.si mi-e asa o teama ca daca ma va lasa pana la urma? DAca se va plictisi e mine? Acum deocamdata e ok, adica el ma cheama sa ne vedem zilnic, de cand sunt cu el adica de 3 luni jumate, nu ne-am vazut cred ca de vreo 2-3 ori, in rest ne-am tot intalnit.Am mai fost cu el inainte 3 luni si ne vedeam asa si asa, nu chiar as ades dar ne vedeam, si inca 3 luni dar a fost la distanta relatia ca a fost plecat in strainatate, deci 3 luni +3 luni dr era plecat si vb la tel si pe mess, apoi aceste 3 luni jumate, atat avem noi 2, i-am daruit virginitatea mea, el are 22 de ani iar eu 17, e ok totul pana acum dar mi-e teama sa raman fara el, cum sa imi scot asta din minte si cum sa il fac sa raman alaturi de mine sa ma iubeasca si mai mult?

1 răspuns:
| Farcas a răspuns:

Ceau!
Deja daca ti-e frica sa il pierzi e clar ca ai pentru el sentimene puternice. Dar nu te-ai gandit ca te cheama la el atat de des, din dorinta de a face sex cu el? Mai ales ca iai cedat foarte repede; dupa nici 3 luni, e un timp foarte scurt, nu cred ca ai ajuns sa il cunosti atat de bine.Inainte cand nu ti-ai inceput viata sexuala cu el, nu te suna des, nu te chema la el, din cate ai povestit tu.Nu zic ca trebuie sa te indoiesti de el, dar gandeste`te si la varianta asta.in ziua de azi greu, foarte greu gasesti baietii in care poti avea incredere.Chiar si gandurile tale, ca l-ai putea pierde ar fi un semn...Fi atenta ce faci in viitor.

bye-bye