| alinutza99 a întrebat:

Dau fundita. spuneti-mi niste subiecte sa vorbesc cu prietenul meu (pe mess) fara ce ai facut azi sau chestii de genu. spuneti-mi subiecte de vorba pleaseee.(ca azi nu am chef de nmic si se supara daca nu vb cu el happy )

2 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Pai uite de exemplu poti din vorba in vorba sa ajungi la o discutie despre copilaria ta, despre cum erai cand erai mica, sau amintiri din trecut care te`au amuzat sau care te`au marcat. Poti sa faci subiecte de discutie din orice, poti sa te amuzi cu el de statsul cuiva de pe mess, sa razi cu el in legatura cu ce a facut nu stiu cine ...bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chesti de spre scoala, note, materii (asta daca nu esti in aceeasi clasa cu el), despre prieteni, despre ce face in weekend(poate fixezi o intalnire), poti vorbi despre orice...Bafta!