| JellyPlays a întrebat:

Vorbesc cu o fata rusoaica de aproximativ o luna, ne-am apropiat destul, dar nu prea stiu despre ce subiecte sa mai discut cu ea care sa tina mult, subiecte amuzante sau subiecte interesante.
Nu vreau sa aud chestii de genu : vorbeste despre filme, hobby-uri, muzica, pentru ca am facut deja asta.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rusoaica?
Pai ai dat lovitura!
Nu trebuie decat sa o intrebi :mojnă? vse mojnă? Adica se poate totul si e a ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumesc.N-o intreba asa ceva ca n-o sa mai vorbeasca cu tine.

| PIPER23 a răspuns:

E ciudat sa intrebi pe TPU ce sa vorbesti cu o fata. Adica daca si cand socializati/discutati aveti nevoie de indrumare, ce pretentii sa mai avem viitori miliardari sau genii?

| JellyPlays explică (pentru PIPER23):

Mi-ai dat un raspuns lipsit de sens in toaitate...