| IoanaXxxxx a întrebat:

Dau fundita, voturi, orice!
Deci azi am iesit cu bicicleta p afara, am stat cu 2 baieti love struck aman2 drguti love struck le-am dat si lor ture cu bita. ma rog, alea alea oh go on
Unul din baieti mi-a zis adineauri pe mess ca ma place!
Adevarul ca si eu il plac putin... mi-a propus o iesire cu el, si am emotii, nu stiu ce sa fac, daca ma va saruta? Imi place, dar nu prea :-s
Intr-un fel parca as vrea o relatie cu el, dar nu stiu sigur @
Deci mi-a zis ca ma place...si eu la fel... mi-e frica de ce va fi maine.HELP!

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Iubita,n-o sa te sarute cu forta,nu te teme!
Daca vrei sau nu sa fii cu el,tu hotarasti,sa stii!
Deci,nu exista nici o problema,doar asteapta calma, potoleste-ti bataile inimii si fii stapana pe tine, ca sa conduci tu jocul.
Fii isteata!
Succes!

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Baii frumoaso dc sa-ti fie frica daca si tu il placi incearca nu veii patii nimic nu trebuie sa ai neaparat o realatie cu el dar macar iesii cu el si vezi poate o sa-l placi si ve`ti fi un cuplu happy Deci n`ai dc sa-ti fie friq; x

| sonya69 a răspuns:

Iesi cu el daca asta iti doresti si lasa sa curga totul de la sine. O sa fie bine! Iti tin pumniibig grin

| splash132 a răspuns:

Fi linisita ca nu cred ca ve.ti ajunge s va sarutati...o s ii faci sex oral...

Răspuns utilizator avertizat
| 3ma a răspuns:

Parerea mea este ca daca iti place catusi de putin,ai putea sa iesi maine cu el si sa va simtit bine impreuna,sa va cunoasteti mai bine si cine stie... poate pe parcurs o sa fie ceva chiar frumos. Emotiile dinainte de intalnire sunt normale, fluturasii din stomac te ajuta sa nu uiti ca maine urmeaza "o zi mare" big grin Deci capul sus, maine va fi o zi frumoasa pentru tine.Succes.:*

| danny_1954 a răspuns:

N-ai decat sa astepti ca sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calma, esti frumoasa, ala o sa actioneze, daca vrei sa il saruti, bine, daca nu, refuza-l, nu moare nimeni, toti fericiti. Facebook? http://www.facebook.com/profile.php?id=100001171477070