| NinaWoolf a întrebat:

Ce sa fac?
Imi place de 2 baieti crying...si la aman2 le place de mine!straight face
crying
si pe aman2 ii plac.
ce sa fac straight face
:?

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

:Olaughingdeci nu se poate! acum 2 saptamani eram exact in aceeasi situatie! Fii atenta ce trebuie sa faci... fara sa le dai prea multa atentie observa-le comportamentul indeaproape! Cu siguranta unul dintre ei are sentimente mai puternice pentru tine.acela este cel potrivit! Oricum timpul va decide cu siguranta ca si in cazul meuhappyeu am primit o lovitura destul de grea de la unul. chiar acela pe care il placeam putin mai mult... mi-a tradat increderea foarte uratsadinca incerc sa trec peste asta si celalalt baiat imi este alaturi.Deci in concluzie sfatul meu este sa ii cunosti cu adevarat si dupa alegerea se face de la sine:*:*

7 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Am fost pus intr-o situatie de genu cum zice anonim mai sus, si am refuzat happy n-ai de unde sa stii daca baietii respectivi vor accepta... ma rog, decat in cazul in care ai fi fost o curva si te-ar fi impartit frateste daca intelegi unde bat...

| Just a kid a răspuns:

Sal.stiu cum e inca mie mi-a placut de 3straight face deci is si mai tare. 3 luni nu am acceptat pe nimeni da intr-un final l-am ales pe fostul(neam desp joicrying)si numi pare rau. pur si simplu l-am ales pe el pentru ca el sa purtat cel mai frumos cu mine si ma asteptat 3 luni sa zic da si chiar se purta frumos. faza e urmatoarea cat de curand i-am zis ca mi-a placut de ceilalti 2 si dintr-o criza de gelozie ca am fot afara cu aia si o aflat de la altii ne-am despartitcryingsi nu vrea sa ma ierte... dupp 8 lunicrying

| Mina a răspuns:

Trebuie sa iti dai seama pe care il placi mai tare! Gandeste-te bine ce iti place la fiecare, observa-le comportamentul, incearca sa iti dai seama langa care te simti mai in siguranta, de care esti mai atrasa... s. a. m. d.

| SnicK a răspuns:

Alege pe unuuuuuuuuuu!
ASTEPTI sa iti zic eu?
Alt raspuns nu cred ca este in afara de acela de a alege pe unu...cred ca nu poti fi cu doi.

| Roxii a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa-mi placa de 4. doi de la scoala unu din cartier si unu din prietenii de familie si pana la urma am ramas cu cel din cartier si suntem si acum impreuna

| no name a răspuns:

Eu zic sa nu fugi dupa 2 iepuri ca vei ramane fara nici unul! incearca sa alegi pe unu cu care crezi ca ai fi fericita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare frate. am raspunsul potrivit. sa zicem ca se numesc Gheorghe si Vasile. Te duci la Gheorghe si ii zici ca deja stai cu vasile si nu poti avea o relatie cu el decat pe ascuns, cand o sa auda o sa fie foarte incantat cA el o sa fie amantul tau 'o sa accepte iti garantez. Apoi te duci la vasile si ii spui acelasi lucru ca deja ai o relatie cu Gheorghe si nu te poti intalni cu el decat pe ascuns ' o sa fie la fel de bucuros ca Gheorghe,. o sa fie bine crede ma eu stiu am incercat asta cu 2 fete si a fost super si fara nici un stres. bye