| Adolescenta a întrebat:

Funda! Imi place un tip.mult de tot. Vorbim pe mess foarte mult.As vrea sa aflu daca ma place... Dar. faza e ca el iese afara hmm.destul de rar iar cand iese iese cu bicicleta cu " gasca" la facut scheme, iar atunci nu prea are timp de vorba fiind cu prietenii. Pot zice ca ne intelegem foare bine, dar vreau sa-l fac sa iasa afara fara bita sa mai intru in vorba cu el sa aflu daca ma place. Cum stiu daca ma place fara sal intreb direct...Help

Sau nu stiu cum sa-l fac sa iesim.sa mai vb sh f&f nu numai pe messthinking

Help. Funda.

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Invita-l in oras cu diverse pretexte:film la cinema, sa te ajute sa cauti o carte etc.si pe drum ii spui cand consideri tu momentu potrivit devil
succes! :*

Răspuns utilizator avertizat
| andreeasim1 a răspuns:

Zii sa te invete sa mergi pe bicicleta sau invita-l la o plimbare cu bicicleta, mai poti sai spui sa iti arate niste scheme. Si atunci vei vedea cum se comporta cu u... daca i place de tine. Funda?

| ToReEtO a răspuns:

Parerea mea este sa-l chemi odata pe afara singur si sa-i zici in fata ceea ce simti pentru el...eu sunt baiat si nu m-ar deranja deloc sa vina o fata si sa-mi zica ca ma place, din contra as aprecia gestul facut de ea...bafta

| Wads a răspuns:

Cam ce varsta aveti?
poate tipul inca nu stie pe ce planeta traieste?
ai putea sa incerci sa-l inviti in oras direct si vezi cum iti raspunde
trebuie sa-ti dai seama de cum gandeste si dupaceeia sa faci pasii respectivi!