| Anonimmaaa888890 a întrebat:

Dc baietii se simt naspa/vinovati dupa ce se masturbeaza?

Răspuns Câştigător
| CORONAVIRUS a răspuns:

Te mustra conștiința, pentru ca e păcat. Și eu făceam asta pana sa-mi dau seama ca îmi făceam rău. Pe internet găsești lucruri benefice dar știi ca suntem mințiți la tot pasul. Sunt unele cărți care îți arată dezechilibrul produs.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Epic fail ce zici tu

| darrio2007 a răspuns:

Poate al tău. In general, este invers.

| Violleta2022 a răspuns:

Inca nu am auzit vreodata vreun baiat sa se simta vinovat dupa masturbare, dimpotriva, se simt: fericiti, relaxati, usurati, satisfacuti.

| Sofer a răspuns:

Se simt vinovați ca nu o fac cu o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu când beau ma simt ciudat, vinovat, deoarece beau foarte rar.

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Nu am mai auzit asa ceva

| mariusssss6969 a răspuns:

Postnut clarity