| Cosminel1192 a întrebat:

Pentru fete:

Cum va place sa aiba corpul un baiat?

Patratele si alea alea, sau nu conteaza 'patratelele' si sa fie corpul frumos?

Funda la cel mai frumos raspuns.

Multumesc

9 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Impportant este sa aiba un corp armonios, frumos nu neaparat patratele :*
Sa aiba si un chip frumos big grin
te pupp sper ca te-am ajutatt
paa >big grin

| Auslesse a răspuns:

Sa fie El..si atat.degeaba are patratele daca minte n-arelaughing

| adrykiba a răspuns:

Pe mine sincer nu ma intereseaza patratelele dar in schimb ma innebunesc ochii albastri ca cerul senin si buzele carnoase.Desigur doar asta nu ajunge sa ma dea un baiat gata, caracterul are un rol foarte important si sa ma pretuiasca ca si cum as fi singura lui minune. Odata ce un baiat iti castiga inima nu mai vezi acele mici detalii daca este gras, slab sau cu patratele, pentru ca in ochii tai el este cel mai frumos.

| tubica a răspuns:

Mie personal imi plac cei fara patratelehee hee nu stiu de ce.Prefer sa aiba burtica mai moale, nu ca piatralaughing si in rest sa fie ingrijit dar nu neaparat epilat.Mi-e scarba de baietii epilati.Am mai vazut barbati care isi epilau picioarele sau isi pensau sprancenele.Pfoai...mi se pare un gest feminin, deloc masculin.Cum ar arata tatal copiilor mei in timp ce-si epileaza picioarele ca o doamnalaughing sa fie barbat! sa nu fie slab dar nici gras.Sa fie musculos dar nu cu patratele si bicepisi proeminenti.Sa fie barbierit, sa aiba parul aranjat, sa poarte mereu haine curate si cel mai important( la care nu pot rezista) e parfumul!winking sa nu fie mai scund decat mine laughing important e sa emane putere dar intr-un mod natural.Cam atat...nu vreau sa-ti scriu o nuvelahee hee numai bune!

| CrazyStuff a răspuns:

Nu e neaparat sa aiba patratele. Conteaza ce are in cap si cum se comporta cu o fata. Sa nu fie mitocan sau misogin si sa stie sa iubeasca...

| ChloeCupcake a răspuns:

Baiatul ar trebui sa arate ingrijit, nu stiu cum sa zic, sa nu fie nici foarte gras nici foarte slab sa i se vada oasele. Sa fie la mijloc. Da, patratelele nu strica dar nu suport baietii care isi dau tricourile jos si au patratele si se dau mari de parca numai asta conteaza. Poate sa fie si un baiat fara patratele si sa aiba trasaturile fetei frumoase sau sa se comporte frumos cu tine. Nu zic ca nu imi plac baietii cu six-pack dar daca se comporta urat cu tine de parca esti o carpa este egal cu zero.

| Cosminel1192 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, mai astept!

| tvd3 a răspuns:

Buna.Mie imi plac baietii care au cat de cat grija de aspectul fizic.Nu trebuie neaparat sa aiba patratele. Uite cateva lucruri pe care ar trebui sa le aiba un baiat, cel putin asta dupa mine:sa fie pensat, sa se imbrace frumos, daca are cercel in ureche sau piercing in spranceana nu e o problema...ar putea avea chiar si un tatuaj.dar nu mare..si binenteles corpul ingrijit.Depinde insa de preferintele fiecarei fete. Sper ca te-am ajutat! :*

| Bea_Chirteş_1993 a răspuns:

In cea mai mare parte da, patratelele conteazahappy