| Anonim13265464 a întrebat:

Sall tpuy! Am 16 ani si nu am avut nici un prieten pana acu.
din luna septembrie am inceput sa vb pe mes cu un baiat mai mare de cat mine cu un an, la inceput mi-a zis ca sunt frumoasa ca ma place s. a.
nu am mai pastrat legatura cu el pana cu 2 saptamani cand am inceput sa vb iar cu el am inceput sa ne cunoastem mai bine si am vazut ca avem multe lucruri in comun
Acu 2zile m-a intrebat ca cand as fi pregatita sa fac dragoste si eu i-am zis ca daca stiu ca baiatul este cel potrivit as faceo dar dupa 18 ani
el a zis ca ca vrea sa fie cu mine ca ne potrivim dar altceva ma supara ieri mi-a zis ca s-a gandit numai la mine si la posibilitatea sa o facem iar eu intrebat ce cantareste mai mult faptul ca ma place sau faptul ca vrea o facem si el a zis ca ambele dar mai mult ca ma place ca primul lucru care m-a intrebat a fost ca daca vreau sa fiu cu el ca ma place
Intrebare este ce sa fac sa aleg cu el intr-un fel mi-e frica penrru alegeea care trebuie sa o fac

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Nicidecum! Daca te placea si vroia o relatie cu adevarat cu tine, nici macar nu ii statea capul la faptul de a face dragoste, sau cel putin nu acum... Bun, am inteles, in ziua de azi sunt toti obsedati sexual si e ceva normal ca toata lumea sa se gandeasca la asta, dar crede-ma ca ceea ce vei face cu el, nu va fi decat o relatie de sex si atat. Daca tu asta cauti, atunci fa-o cu el, daca nu...asteapta-ti vremea, ca o sa vina si vremea in care un baiat cu adevarat te va iubii si va tine la tine! Refuza-l din start, asta e parerea mea, tine cont de ce vrei tu si de ce te simti tu pregatita! O seara placuta!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

El vrea sa pici la laba lui si apoi sa te traga la pat, sfatul meu este sa il ignori si cand implinesti 18 ani oferi sansa la un baiat de care iti place sa fie cu tine.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Eu cred ca baiatul asta se poarta frumos cu tine doar ca sa o faceti... iar apoi sa-ti dea papuci... daca te iubeste nu`ti cere sa o faci

| Bitzy a răspuns:

Buna! Sa te gandesti la principalele tale prioritati. Spre exemplu:credinta,sanatatea, familia, scoala etc. Daca alegi sa o faci lata cu el iti incalci 3 din cele patru principii de mai sus. Poate chiar 4.In primul rand iti incalci credinta, in al doilea rand familia deoarece sunt sigura ca nu ar fi mandri de asta, in al treilea rand iti pui sanatatea in pericol si nu in ultimul rand gandul tau o sa fie doar la acel baiat si prin urmare o sa ai note mici la scoala deoarece nu mai esti atentastraight faceSper ca te.am ajutat! Fa o lista cu principalele tale principi apoi vezi ce principi iti incalci si ce pricipi sunt in avantaj(nu cred ca exista)P-pa! Fundita? Sper ca te-am ajutat!

| Anonim13265464 explică (pentru Bitzy):

Ai drepte si eu am principiile astea eu as vrea sa o fac cu cineva care chiar ma iubeste si sa il iubesc

| Adelyn24 a răspuns:

Sex sex baiat nebun dupa sexxx laughing

| Anonim106 a răspuns:

Papusa asta e un fraier. sfatu' meu : nu te cb cu el. pentru ca daca te placea intr-adevar nu-ti cerea sa o faceti. oh go on baietii sunt cei mai mari fraierii. obsedati de lucrul asta ( unii) :*

| Maditssu a răspuns:

Crede-ma ca sunt doar vorbe ca sa te abureasca! Daca ti-a cerut sa faceti sex de acum e clar ca nu are niciun gand de vreo relatie. Mai bine rupe legatura cu el si gaseste-ti un baiat care sa te iubeasca, sa il iubesti si sa te respecte in primul rand. Apoi sa te gandesti daca merita sau nu sa o faci cu elhappy

| URobert a răspuns:

Crv