| InesIlinca90 a întrebat:

De 7 luni m-am despartit de un iubit si in tot acest timp am fost cu altcineva.Acum o saptamana m-am despartit si de al 2lea, dar in tot acest timp m-am gandit la primul.In urma cu vreo 3 saptamani,m-am intalnit cu primul, si imi zicea ca vrea sa ne impacam si toate celelalte(mentionez ca am fost 6 luni jumate cu el) si dupa o saptamana dupa ce ne-am vazut, si-a gasit pe alta si se comporta cam naspa cu mine.In momentul de fata e cu fata aceea si nu ma mai baga in seama iar eu incerc sa comunic cu el si nu reusesc.Ce pot sa inteleg? Oare chiar m-a uitat si o iubeste p-aia (e de o saptamana cu ea)?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O iubeste "p-aia" asa cum te iubeste si pe tine, numai ca pentru el "aia" e mai noua.

| mariumarius a răspuns:

Este o joaca clar din partea lui poate si din partea ta, oricum nu mai sta dupa el si cauta un baiat, sper sa te fi ajutat