| anonim_4396 a întrebat:

De cat timp nu ati mai intretinut relatii sexuale? Eu de 2 luni de cand m-am despartit de iubitul meu si incepe sa imi fie destul de dor.Cale de impacare nu mai este, cu altul nu se pune problema. A fost primul pentru mine.

2 răspunsuri:
| TweetyRebeLa a răspuns:

La mine cel putin pot sa spun ca am stat 2 luni fara chiar daca am un iubit stabil (este primul si la mine). Incearca sa te gandesti la altceva. Eu cred ca sexul cu persoana iubita este mult mai frumos decat fara sentimente. Cel putin asta e parerea meabig grin. Incearca sa fii cu altcineva, un baiat care te place si care sa-ti placa. Decizia iti apartine mai departe, dar nu lasa pe nimeni sa profite de tine.

| Laaviniaa a răspuns:

Eu de doua saptamani.