| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
am o relatie de 8 luni cu un baiat extrem de bun, si este si primul cu care am intretinut relatii sexuale, el are foarte mare incredere in mine asa ca nu are nici o problema daca ies singura.
aseara am iesit la discoteca, chiar nu vroiam sa fiu cu nimeni pentru ca mi-era foarte dor de iubitul meu, poate asta si m-a facut ca in timpul unui dans sa nu resping un sarut, dupa care a urmat sex
acum ma simt foarte aiurea, nu stiu cum sa scap de resentimente, mai ales ca am facut-o cu un necunoscut si neprotejat, m-am linistit din cauza ca are prietena si nu cred sa aiba vreo boala sau ceva de genu...
dar acum mi-e rusine macar sa vorbesc cu iubitul meu, nu stiu cum o sa-l privesc in ochi, mai ales ca el e foarte romantic si imi zice ca imi poate vedea iubirea din priviri, iar eu o sa fiu pierduta.

Răspuns Câştigător
| Alexandrae a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa nu ii zici, iti dai seama ca oricat te-ar iubi nu te poate ierta si daca o face totul va fi diferit si se va purta altfel cu tine, mna, imi pare rau, nu trebuia sa faci asta avand in vedere ca el te iubeste si tu pe el rar gasesti un tip in ziua de azi si bun si care te iubeste asa cum este al tau. ar trebui sa treci mai departe si sa nu te mai gandesti la ce ai facut si sa fie invatatura de minte pentru viitor, bafta

| lorocika a răspuns (pentru Alexandrae):

Ma simt foarte aiurea,,,, ne vedem o data in 2 saptamini... uneori si mai des, dar cind este liber satm de dimineata pina a doua dimineata impreuna si nu ne plictisim, regret foarte mult ce am facut
sunt sigura ca nu sunt de vina acele 2 cocktail-uri,pur si simplu am vrut sa simt pe cineva aproape, chiar si acel partener era destul de intelegator si chiar am discutat despre situatia aceasta, mi-a zis ca cu putina experienta o sa-l bucur si pe prietenul meu...ce sa zic am regretat chiar si clipa in care ne-am sarutat pentru ca nu se compara deloc cu iubitul meu
a terminat in mai putin de 1 minuta si a ejaculat pe mine, iubitul meu nu ar face asa ceva niciodata...

9 răspunsuri:
| ConnstanntiN a răspuns:

1. Sper ca iubitul tau nu e pe site-ul asta.
2. Uita tot nu te mai gandi la asta si Doamne fereste sa pomenesti de patania asta, daca vrei sa iti fie bine + incearca sa nu mai repeti greseala iar daca vrei sa o repeti macar nu il lua de prost, incheie socotelile cu el. Bafta!

| xALeXdXx a răspuns:

OF!
deci primul pas este sa abordezi subiectul acesta cu prietenul tau si sa ii spui ce ar face daca ai fi inselat... dupa ce iti raspunde el o sa iti dai seama cum va reactiona, dupa recunosti ca ai facut-o, dar ii spui din ce cauza, fapta marturisita este 50% iertata, dar o sa trebuiasa sa iti recastigi increderea in fata lui happy

| ConnstanntiN a răspuns (pentru xALeXdXx):

Nu trebuie sa bata nici un apropo, cel mai bine e sa uite si cu asta basta!

| hackey a răspuns:

Daca tu te-ai culcat cu acel cineva inseamna ca nu tii la el suficient de mult.
Desparte-te de el. E mai bine pentru amandoi

| lorocika a răspuns (pentru hackey):

'sunt sigura ca il iubesc.
a fost o aventura de o seara,mai ales ca dupa ultimul sarut i-am spus ''si acesta este momentul in care uitam tot ce s-a intimplat" si a fost de acord, el avea nevoie de sex ca orice baiat, iar eu de cineva...totdeauna vorbesc pe tema asta cu iubitul meu si eram ambii de acord ca poate sa se intimple fara sa iti dai seama si fara sentimente si nu conteaza pentru ca noi ne iubim, deja ne imaginam cum o sa fim peste citiva ani...cum o sa am burtica si el o sa fie numai linga mine si o sa ma sarute toata ziua, ma urasc (((

| hackey a răspuns (pentru lorocika):

De ce te-ai culcat cu ala? "poate asta si m-a facut ca in timpul unui dans sa nu resping un sarut, dupa care a urmat sex" Din cauza dorului ai sarutat alt om? Asculta la mine, spune-i si lasa-l pe el sa decida.
Daca el s-ar culca cu 10 femei ar fi in regula daca ti-ar spune ca s-a gandit la tine in timp ce era cu ele?

| irina_3598 a răspuns:

Daca il iubeai cu adevarat nu te culcai cu altul big grin nici macar nu il sarutai big grin cel mai bine ar fi sa va despartiti pentru ca din tot ce ai zis aici el te iubeste si tu nu big grin

| lorocika a răspuns:

Asta si este problema...are incredere orbitor in mine,pentru ca chiar sunt foarte cuminte,numai cu el sunt nebuna si el stie asta, ma stie mai bine ca mama
zilele trecute mi-a zis ca poate ar fi bine sa ma gindesc daca vreau sa mai fim impreuna caci nu vrea sa ma faca sa sufar, si acum eu sa ii spun asta?