| anonim_4396 a întrebat:

De cat timp nu v-ati mai vazut cu persoana iubita de cand cu carantina asta? Cum va comportati unul cu celalalt?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ne vedem in fiecare seara.

| Nemessys a răspuns:

Când alegi sa stai în carantina cu acea persoana e alta chestie happy

| Sarah35277 a răspuns:

De cand a inceput toata chestia asta cu carantina, mama a insistat sa stau mai mult in casa. Din cauza asta nu ne puteam vedea si faza era ca pe el il mai lasa sa se duca pe la prietenii etc.in fine, i am propus mamei sa ma lase sa il chem la noi si de atunci ne vedem aproape zilnic. De sex nici nu se pune problema, ca n avem unde la mine sad
Asa putin mi se pare mai distant dar probabil e din alte motive.