| farazambet a întrebat:

voi de cate ori pe saptamana va vedeti cu iubitul/iubita?

8 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

0. Sunt Forever-Alone in persoana.

| AikkoxD a răspuns:

De 7 ori pe săptămână, 10/24 h.

| Vikky2209 a răspuns:

Buna, in fiecare zi, si tot imi pare ca nu mi-e de ajuns. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi de zi. app nu stiam ca se si numara de cate ori iesi cu prietena laughing) asa-i moda acum?

| Ina93 a răspuns:

Depinde thinking dar de ce pui intrebarea de genu asta thinking

| Bellinda99 a răspuns (pentru Ina93):

Ehh:-P...Probabil are si ea vreun iubit si ii curioasa de cate ori se intalnesc altii cu iubita/iubitul lorwinking. Dar uh Monica1202 de cate ori te intalnesti cu iubitul tau pe saptamana?:->

| Ina93 a răspuns (pentru Bellinda99):

Se poate ai dreptate

| Crisstttina a răspuns:

4-5 :d