| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori pe zi vorbiți la telefon cu persoana iubită? Sunt la început de relație și nu primesc atenție din partea partenerului, mă sună o dată pe zi și atât.
Voi cât de des primiți apeluri de la persoana iubită?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mi se pare anormal, adică mai bine vorbiți o dată în zi și aveți ce să vă ziceți decât să vă sunați așa aiurea numa de dragu de a vă suna și să stați să vă uitați pe pereți că nu mai aveți ce vorbi... Lasă așa, nu trebuie să vorbiți non-stop, e mai frumos când fiecare își vede de ale lui și nu face cealaltă persoană centru universului

| RAY a răspuns:

Cand primesc oferte de la ea prin publi24

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O dată pe zi e suficient. Mai ales dacă te întreabă cât pipi ai făcut dimneața și dacă ți-a priit. Pe bune, într-un birou așa își întreba unul iubita cu voce tare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu primesti atentie din partea partenereului... este problema voastra. Incearca sa ai o discutie cu el, serioasa, fara scuze sau intreruperi. Daca sunteti parteneri intr-o relatie, comunicarea si increderea este cheia pentru a putea trece de anumite "probleme".

Cand unul se simte rau, celalalt ar trebui sa il ajute si invers. Nu este vorba de o regula, ca trebuie sa se sune de fix 5 ori pe zi, altfel crapa ghetaru in Antarctica. Nu. Este vorba strict de voi si de cum va simtiti.
Daca simti ca ceva nu este ok, spune acel lucru. Daca nici atunci nu se schimba nimic si te simti tot la fel, inseamna ca chiar este o problema. Nu esti obligata sa stai intr-o relatie care nu te face fericita sa stii. Esti libera sa fii fericita.

| LoveSleep a răspuns (pentru DoarBogdan):

Daca o sa ma atraga vreodata barbatii, o sa fii primul pe care il caut.
Sunt destul de sigur ca daca continui asa, "te iubesc" ăla la mișto dintotdeauna, o să fie pe bune.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoveSleep):

Awww. Pai pentru tine le scriu;)

| Freya1 a răspuns:

Acuma eu stau cu iubitul meu deci nu ne prea sunăm decat daca e necesar sau urgenta.Dar la începutul relației si 24 din 24 daca puteam vorbeam.Bine,noi la început aveam o relație la distanță dar si cand venea la mine in oras si el stătea în chirie si eu la mine acasa dormeam impreuna la telefon.

| Emilian65 a răspuns:

De mai multe ori. Ne sunam reciproc.

| Catrice a răspuns:

Alții vorbesc numa in weekend și nu se plâng...

| Crackman a răspuns:

O data pe zi vorbim telefonic, video.
Sunt la munca, ea este nu prea avem timp

| Adrian5575 a răspuns:

Noi vorbim cate 2 ore - 2 ore jumate seara. Ziua nu putem pentru ca suntem la munca. Ne mai dam cate un mesaj din cand in cand in timpul zilei. Vorbim asa mult seara pentru ca avem o relatie la distanta si trebuie sa compensam.

| NarcisIfrim a răspuns:

Mihaela incearca sa oferi partenerului doar cat ti se ofera.Te suna odata il suni odata.Ce trece mai mult de facut, va fi considerat din partea lui disperare.Lasa-l in treaba lui.Nu ii da senzatia ca esti afecatata ca el te suna odata pe zi.

| Cineva797406016386 a răspuns:

I poți spune : Bărbate sună-mă mai des că vreau să vorbim mai mult

| NikkyLilian a răspuns:

My name is Lilian N.This is a very joyful day of my life because of the help Dr.saguru has rendered to me by helping me get my ex-husband back with his magic and love spell. I was married for 6 years and it was so terrible because my husband was really cheating on me and was seeking a divorce but when I came across Dr.saguru email on the internet on how he has helped so many people to get their ex back and help to fix the relationship. and make people be happy in their relationship. I explained my situation to him and then seek his help but to my surprise, he told me that he will help me with my case and here I am now celebrating because my Husband has changed totally for good. He always wants to be by me and can’t do anything g without my present. I am really enjoying my marriage, what a great celebration. I will keep on testifying on the internet because Dr.saguru is truly a real spell caster. DO YOU NEED HELP THEN CONTACT DOCTOR SAGURU NOW VIA EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com or whatsapp +2349037545183  He is the only answer to your problem and make you feel happy in your relationship. and is also perfect in
1 LOVE SPELL
2 WIN EX BACK
3 FRUIT OF THE WOMB
4 SPELL PROMOTION
5 SPELL PROTECTION
6 BUSINESS SPELL
7 GOOD JOB SPELL
8 LOTTERY SPELL and COURT CASE SPELL