| anonim_4396 a întrebat:

De câte ori poate ejacula un bărbat în timpul unui act sexual?
Este greşit dacă ejaculeaza de 3 ori? Sau decât odată este normal?

4 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

In timpul unui act sexual, un barbat ejaculeaza o singura data! Pe cand femeile pot avea mai multe orgasme, pana in momentul ejacularii barbatului. Dupa ce barbatul a ejaculat si mai este dorit inca un act sexual, barbatul se spala, isi pune un nou prezervativ si se va repeta ce am spus mai sus. In concluzie, in timpul unui act sexual un barbat ejaculeaza o singura data, pe cand femeia poate avea orgasm de mai multe ori. Sper ca te-am ajutat

| Crisstina a răspuns:

Alin, tu mie imi spui? poate ca tu nu mai esti in stare la inca un act sexual dupa 10 minute de la terminarea altuia, dar asta nu inseamna ca e asa la toti! Uite, eu asa procedez cu prietenul meu si functioneaza si dupa 10 minute. Asta poate ca depinde si de fata, in fine. Fiecare cum poate! laughing

| AlinPlaya a răspuns:

Zice bine Crisstina in afara de "Dupa ce barbatul a ejaculat si mai este dorit inca un act sexual, barbatul se spala, isi pune un nou prezervativ si se va repeta ce am spus mai sus." Dupa ce barbatul a ejaculat, nu mai poate continua deoarece penisul nu mai este in erectie. Trebuie cel putin 45 de minute pauza pentru un nou act sexual.
Ave!

| AlinPlaya a răspuns:

Crisstina eu iti spuneam ce e in teorie in majoritatea cazurilor. Ai dreptate fiecare cum poate.big grin
Ave!