| ριтιquтss a întrebat:

De cateva luni vorbesc foarte mult cu un baiat. El vine la mine si cate odata ma duc si eu la el.Si ne torturam, dar vreau sa aflu daca ma place + ca suntem impreuna pe un joc (METIN2). Cum pot afla asta?
Sa-l intreb?
Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Pungash a răspuns:

Pai depinde de exemplu de cate ori va sunati? sau de cate ori vorbiti pe mess. stii e vorba aia : -suntem doar prieteni dar prieteni se suna de 20 de ori pe zi? pentru inceput ar fi bine sa renunti la orgoliu sa il intrebi ar fi o mare greseala pentru ca poate sa fie timid si sa dea inapoi. poti sa incepi totul in joaca sau ca o gluma tongue si sa vezi unde se ajunge.sau poti sa il scoti in oras sa vorbiti sa bati apropuri.presupunand ca nu e timid happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pungash a răspuns:

E timid?

| ριтιquтss explică:

Ne sunam de vreo 4 ori, dar vorbim vreo 2 ore.

| ριтιquтss explică:

Am inteles, lasati.
Mersi :*.

| danutzZz_2748 a răspuns:

De curiozitate.Cati ani aveti?big grin