| eueueueueueu a întrebat:

De cateva saptamani o fata incepe sa ma imbratiseze, sa ma intrebe chestii de genul de ce nu-mi mai plk de ea si chestii din astea.

AS VREA SA MA LASE IN PACE!

cel mai bun raspuns primeste funda!

3 răspunsuri:
| Eternitas a răspuns:

Poate este atrasă de tine, dar dacă tu nu accepţi tot ce face ea, i-ai putea spune în faţă "Încetează fiindcă nu mi se pare deloc amuzant şi chiar nu accept fazele astea. Nu îmi pasă de îmbrăţişările tale, nu îmi pasă de întrebările tale. Vreau doar să mă laşi în pace. Nu te supăra, ăsta-i adevărul. Dacă nu încetezi, va trebui să te ignor."

| Ovydiw a răspuns:

Zii in fata ce vrea de la tine, zii sa te lase!

| Constantin777 a răspuns:

Omule ascute sabia si infinge-o! xD
Poate fata e atrasa de tine cum spune un coleg mai sus, asa ca lucreaza la papagal, cu ocazia asta incepi o relatie.