| Louuder98 a întrebat:

Buna TPU happy
Am un LG KP 502, si am vazut pe youtube ca se poate instala tema iphone pe el. Am vazut si tutorialele,dar cum nu ma pricep foarte bine la chestii de astea, nu am reusit decat sa restartez telefonul de cateva ori laughing
Cine ma poate ajuta sa imi lase un raspuns aici sau pe id-ul meu : Louuder.Lauura@yahoo.com happy

Cel mai eficient raspuns primeste fundita big grin

Răspuns Câştigător
| OsirisVsDC a răspuns:

Buna
Si eu am avut un kp502. Se poate instala dar nu merge la toate. De exemplu si vara mea avea la fel al meu mergea si al ei nu. Depinde si de unde descarci tema. Si ai grija ca iti poti busi telu. Lg-urile sunt destul de sensibile. Daca nu reusesti s-ar putea sa nu se poata pe al tau. Baftawinking

| Louuder98 explică (pentru OsirisVsDC):

Imi poti da siteul de unde ti-ai downloadat programul? Si daca imi poti explica unde anume trebuie pus in telefon, si cum trebuie setat happy

1 răspuns: