| RAY a întrebat:

De ce 70% din femei prefera filme lesby?

11 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu pot să zic, decât faptul că nu îmi starneau interesul, deci nu le prefer.
Depinde și de gusturi, respectiv preferințe in materie de sex.
Poate le incită, pe mine nu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă nu este așa.

| Sofer a răspuns:

Nu chiar 70 %. Nu mai sunt atrase de bărbați și au atracție pentru femei.

| Apokales a răspuns:

De unde ai luat-o si pe asta?

| RKBlue a răspuns:

Din ce stiu(fara statistici gresite, facute pe cateva zeci de persoane) multe femei prefera filmele gay.Caci,sti,majoritatea sunt atrase de barbati...
Dar, nu e un procent exact pentru astfel de lucruri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

70% din statistici sunt false. 71% cu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gay

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Uite un primitiv care crede ca a fii gay este o jignire

| AMa19 a răspuns:

Buna. Nu stiu daca acel procentaj este adevarat sau corect. Aici depinde foarte mult de gusturile, fanteziile sau de natura fiecarei femei ( daca este lezby ). In general, femeile la fel ca si barbatii, sunt curioase cand vine vorba de sex. Adica poate sa fie varianta aceea, daca un barbat poate sa provoace tipul acela de placere, oare cand faci sex cu o femei, se va simtii la fel sau tot asa de intens? Curiozitatile la randul lor, starnesc fantezii in genul : oare cum este sexul, cu sora, vecina, bunica, mama, profesoara sau mai stiu eu cine laughing) Insa, de cele mai multe ori, curiozitatile astea, raman doar cand vine vorba de filmele pentru adulti. Adica daca ii place sa vada astfel de filme, nu inseamna ca ar vrea sa incerce si in realitate, sau poate daca ar vrea, nu inseamna ca ar avea si curaj sa o faca.
Sunt multe lucruri la mijloc, insa depinde de fiecare femeie in parte, de felul cum este si din ce motive se nasc astfel de curiozitati sau placeri.

| lickypuss a răspuns:

Pentru ca mai bine ma uit la two girls one cup decat la fata ta

| RAY explică (pentru lickypuss):

Lickypuss

Rank 1.415.997 din 1.415.997

Înregistrat la 24 Feb 2021

Ultima logare: 24 Feb 2021

Din: Cluj

Utilizator Junior