| nimicaici a întrebat:

De ce am impresia ca nu voi mai iubii niciodata nici un baiat pentru ca pe cel care il iubes acum e cu alta fata? big grin

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Asta este doar o impresie temporara.Este normal, ai suferit.Si nu-ti poti imagina, nu te vezi cu altcineva! Asta iti va trece se v-a evapora aceasta orbire din sufletul tau dupa ce il vei elimina total din sufletul tau.Nu stiu motivul despartirii, insa trebuie sa treci peste!

| soul2soull a răspuns:

Am mai spus si anterior relatiile din adolescenta sunt trecatoare si nu trebuie sa te implici prea mult in ele

| Sburatorul a răspuns (pentru soul2soull):

Exista si relatii stabile din adolescenta.

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, impresia asta nu o sa dureze mult si o sa iti treaca happy.Asa e cand acea persoana care o iubim nu e langa noi, dar dupa o perioada o sa dam peste o alta persoana care o sa o iubim si poate o sa avem norocul sa fie langa noi happy.

| nimicaici explică (pentru FlorinBv_7630):

Am deja 6 luni straight face

| FlorinBv_7630 a răspuns (pentru nimicaici):

Atunci nu l-ai intalnit pe acel barbat care sa te faca sa iubesti din nouwinking.Ai rabdare ca o sa aparahappy