| borntotwerk a întrebat:

De ce ar vrea un 'necunoscut' sa iti faca oral? laughing)

15 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Vrea sa guste si din alt izvor happy

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Poate esti irezistibila, fiind un necunoscut care nu are rabdare sa va cunoasteti ca 2 oameni normali la o plimbare sau la un suc vrea sa iti arate ca...
de ce intrebi asta? ai fost in aceasta situatie? laughing)

| Fizy93 a răspuns:

Pentru ca am auzit expresia "uita-te la fata asta, i-as bea apa din p*z*a asa bine arata"! laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Din pura placere de a da limbi unei pasarici noi.

| Lawliet14 a răspuns:

Pentru ca e un curvar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza ca esti buna rau si i-ar creea placere. Ce conteaza ca e necunoscut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca sta naspa cu scrisul?

| DataSoft a răspuns:

Pentru ca ii place cum arati..probabil. LoL laughing ask him.

| 1DeadMemories a răspuns:

Brrrr...data viitoare sa-i dai doua la boase obsedatului sau recomanda-i sa-si faca singur un oral.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1DeadMemories):

laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Asta numesc eu aventura!winking bine, sa fie si o persoana care sa iti dea impresia ca respecta igiena. Momentele alea spontane cand nu cunosti persoana sunt cele mai tari senzatii. Fara obligatii etc

| 1DeadMemories a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce draq aventura e asta? pai ti se vergineaza pasarica sa vina un obsedat la tine sa-ti spuna "ahh, ce limba-n fleasca ti-as da " Sincer, cu un picior parcat in OO l-as face sa dea limbi toata viata. Urasc libidinosii care tabara pe tinere cu replici si intentii d astea perverse.

| Lola05 a răspuns:

Într-un film porno totul e posibil.

| fqwaf a răspuns:

Pentru ca poate ii place sa te vada cum te manifesti la orgasm. Sau poate vrea sa il rasplatesti si tu la fel pe el. Necunoscutul poate te place, ii place cum arati.

| Cleudiu a răspuns:

Probabil, ii face placere, mai ales cu tine. laughing