| sunnydays a întrebat:

De ce atunci când esti îndrăgostit simţi că nu ai poftă de mâncare? Întreb foarte serios.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta, mai ales cand si respectivul imi da semne ca ma place. Pur si simplu nu pot sa mananc, nici nu imi trece prin gand sa o fac. Toate gandurile si starile mele sunt legate de EL. Simti un etern gol in stomac, nu? Nu e o senzatie neplacuta, cum ar parea privita din afara... E foarte speciala, la fel ca si genunchi care iti tremura, la fel ca si obrajii vesnic rosii, la fel ca si stralucirea din ochii tai.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ca are gandul la persoana care o iubeste si n-are chef de nimic nici bine nu doarme, exclud cazul meu ca eu nu am avut niciodata o relatie serioasa.

| foxi a răspuns:

Asa e dragostea! Toate poftele merg spre iubire!

| Miauti a răspuns:

Poate din cauza ca partenerul cand mananca se gandeste si la tine.

| alone a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucrulaughing stiu cum e si cand suferi e la fel ca atunci cand esti indragostit nu ai pofta d mncare d loclaughing kiudat nu?

| LoveAngel223 a răspuns:

Sa fi indragostit este cum ai fi gravida dar pe dos adica nu ai pofte si alte chestii (foarte asemanatoare)

| Puffu a răspuns:

Dragostea trece prin stomac! Tine de foame : ). Sanatate!

| cataaa a răspuns:

Dragostea tine de foame

| Eff a răspuns:

Te hranesti cu dragostehee hee

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Păi nu ți se întâmplă asta atunci când persoana de care te-ai îndrăgostit te place, ci atunci când ea te evită. Atunci te gândești numai la ea și ai o stare foarte proastă, iar mâncarea este ultimul lucru la care te gândești. Baftă!

| sunnydays explică:

Spery.ba nu, sentimentul este reciproc, dar e adevărat că mă gândesc mai tot timpul la el, şi poate asta e.