| Stan_Gabriela_1992 a întrebat:

Hei.Stie cineva daca atunci cand esti pe stop ai o pofta de mancare mai mare? Sau te simti nemancata in continuu?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

E normal sa te simti diferit in acea perioasa. Depinde de fiecare fata. Unele au o pofta mare de mancare, altele simt ca sunt flamande desi au mancat, pe altele le dor sanii, spatele, altele nu au nimic.

| LauraMLD a răspuns (pentru Elvina):

Depinde de organism. fiecare cu metabolismul lui. unele fete au pofta mare de mancare. altele nu happy

1 răspuns: