| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci când fac sex cu ea nu simt nimic si când o ating cu degetul sau il introduc e rece in vagin?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iubita ta e frigiderul?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu simti nimic cand faci sex cu penetrare, probabil este pentru ca ai un penis atat de mic si subtire, care nu se atinge de peretii vaginului fetei.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Mda nu cred am penisul de 19 cm nu este cel mai mare dar nici cel mai mic

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nici macar nu stii cat masoara penisul tau, probabil ca este intr-adevar unul foarte mic, daca nu simti nimic, cand ai sex cu penetrare. Exact asta am spus!

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca nu te comporti ca un ''expert'' in timpul preludiului de dinaintea inceperii sexului. Nu incalzesti eficient si nici suficient ''pasarica'' partenerelor. big grin

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu am zis ca se intampla la toate doar la ea

| CeSaAleg a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Am observat ca dupa fiecare raspuns pui un emoji care zambeste. Nu e nimic important, doar ceva ce am observat si mi se pare oarecum amuzant...Am dreptate?

| alina2k18 a răspuns:

Aahahhahaha laughing

| Justme1997 a răspuns:

Sper ca prin "vagin" tu te referi la vulva, e cam grav dacă e rece in adevaratul vagin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taci in morti mari de handicap si iesi de aici cine pizza mati te pune pe tine sa comentezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma **** esti atat de handicapat încât tu nu altceva sa faci decat sa comentezi aiurea pe net cred ca tu esti doar un labar care stă toate ziua la calculator si se uita dupa maicasa

| Uvox a răspuns:

Dar ea mai respiră?

| Demetrov a răspuns:

200 IQ, nu cred ca iti trebuie cine stie ce inteligenta pentru a introduce baluba.