| Basina19 a întrebat:

De ce cand imi introduc degetele in vagin nu simt plăcere?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca exista posibilitatea ca in interiorul vaginului, numarul terminatiilor nervoase corespunzatoare senzorilor placerii intr-o masura foarte mare sa lipseasca, fiindca se afla in alte zone, fiindca asa cum se stie o femeie are senzori ai placerii pe tot corpul. Trebuie sa-ti explorezi corpul pentru a detecta care sunt partile corespunzatoare zonelor erogene externe. Sanatate!

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Doar femeile au senzori ai placerii pe tot corpul sau si barbatii?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Pentru a te lamuri in aceasta privinta, acceseaza si lectureaza :
https://adevarul.ro/......index.html

| QElenaBoghiu a răspuns:

Te mai cheama și bășină rolling on the floor)

| Toteu78 a răspuns:

Pentru că sunt prea mici? Folosește și tu ceva mai gros, sau un vibrator