| celmaitarenume a întrebat:

De ce atunci cand fac sex cu o fata nu mi se scoala ca atunci cand ma masturbez?
Cand sunt cu o fata mi se scoala cam 80-90%. Din cauza emotiilor sau de ce? Si ce ar trebui sa fac?

14 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Emoții multe. Asta e singura cauza. Fii mai sigur pe tine și va fi 200% strong.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca ti-ai obisnuit penisul cu mana!

| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat sa te prezinti ori la medicul de famile, ori la un cabinet urologic sau chiar si la cardiologie pentru a fi consultat sau chiar si doar pentru a primi un raspuns autorizat de la un medic specialist. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu ti se scoala pentru ca te masturbezi in exces. Pentru a nu mai avea probleme cu erectia, las-o ma usor cu masturbarea.

Răspuns utilizator avertizat
| ThyDoom a răspuns:

Ții se scoală 90% când ești cu o fată și 100% când ești singur?
Înseamnă că mâna e mai bună decât fata.