| IooMar a întrebat:

De ce atunci cand iubim un baiat mai si suferim pentru el chiar daca noi stim ca nu merita?

Răspuns Câştigător
| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a răspuns:

Pentru ca asa e in viata.cica uneori mai trebuie sa si suferi.am patit'o si eu chiar daca prietenii imi spuneau "Ba fata nu'i de tine nu merita, lasa'l". eu le ziceam"Da ai dreptate". dar in inima mea sufeream si mai ales cand il vedeam cu altcineva.[ee dar asta e alta poveste]. intr'un final ajungem sa le dam dreptate celor care ne sfatuiau. dar pana atunci aprovizioneaza'te cu servetele.plansul e cel mai bun leac.bye

11 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Cum adica cand iubiti un baiat? Va iubiti si intre voi sau cum?

| Ixchel a răspuns:

Ţi-ai răspuns singură, pentru că îl iubeşti happy

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Este logic... Pt ca`l iubesti si dupa ce te desparti de el happy

| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a răspuns:

Mz d fundita da si mie id tau dka vr :*

| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a răspuns:

Vez ca ti'am dat cu anonim credlaughing

| Didi_3651 a răspuns:

Din intrebarea ta se observa in mod evident conflictul dintre ratiune si sentiment. De foarte multe ori inima castiga in fata mintii detasat, chiar daca asta este in dezavanjul nostru. In interiorul unui om se dau,, lupte" mereu intre acestea doua...

| xNirvana a răspuns:

Pentru ca dragostea e oarba.

Răspuns utilizator avertizat
| ♫ Zย ς ķ α ♫™ a răspuns:

Pentru ca ti la el/ea... odata ce esti cu un baiat sau o fata incepi sa ai sentimente chiar cate odata unele foarte puternice si vine si ziua aceea ziua despartzirii...si suferi ceva normal pentru ca si dupa despartire ti la ea/el deoarece a fost al tau /a ta si sti ca s-ar putea sa nu mai fie niciodata al tau /a tahappy

| ♥G'eorgik a răspuns:

Am trecut prin asa cevahappy...si sa stii ca o sa se termine cu despartire venita din partea ta ptk nu o sa mai suporti mult chestia astalaughing)) depinde de caracterul fiecaruiatongue